Rysunek zastepczy
A A A
  • TRAK OBJAZDOWY PRZEWOŹNY
    TRAK OBJAZDOWY PRZEWOŹNY

TRAK OBJAZDOWY

 Wykonuje usługi trakiem objazdowym u klienta, długość kłody do obróbki do 15,20m, grubość do 96 cm.  Terminy realizacji pod telefonem 609 299 570. Wykonanie według życzenia klienta określonych materiałów budowlanych i innych z własnych zasobów drewna lub z powierzonego. Dogodne terminy konkurencyjna cena.

   KALKULATOR - Miąższości drewna okrągłego

 

DOJAZD


Pokaż INSEMINACJA BYDŁA B.PROSTKO na większej mapie

 


 

 

 

 

 

TEREN NASZEJ DZIAŁALNOŚCI:
 
Gmina Bargłów Kościelny:
 
Bargłów Kościelny, Bargłów Dworny, Bargłówka, Barszcze, Brzozówka; Bułkowizna, Dręstwo, Górskie, Judziki, Kamionka Nowa, Kamionka Stara, Komorniki, Kroszewo, Kroszówka, Kukowo, Łabętnik, Lipowo, Nowiny Bargłowskie, Nowiny Stare, Pieńki, Pomiany, Popowo, Pruska, Reszki, Rumiejki, Solistówka, Tajenko, Tajno Łanowe, Tajno Podjeziorne, Tajno Stare, Tobyłka, Wólka Karwowska, Żrobki
 
Gmina Kalinowo:
 
Czyńcze, Borzymy,,Długie, Dorsze, Dudki, Ginie, Golubie, Golubka, Grądzkie Ełckie, Iwaśki, Jędrzejki, Kalinowo, Kile, Koleśniki, Krzyżewo, Kucze, Kulesze, Laski Małe, Laski Wielkie, Lisewo, Łoje, Makosieje, Marcinowo, Maże, Mazurowo, Mikołajki, Milewo, Piętki, Pisanica, Prawdziska, Romanowo, Romoty, Ryczywół, Skomętno Wielkie, Skrzypki, Stacze, Stare Cimochy, Stożne, Sypitki, Szczudły, Turowo, Wierzbowo, Wysokie, Zaborowo, Zanie, Zocie,
 
Gmina Rajgród: 
 
 Biebrza, Bukowo, Ciszewo, Czarna Wieś, Danowo, Karczewo, Karwowo, Kołaki, Kosiły, Kosówka, Kozłówka, Kuligi, Łazarze, Miecze, Orzechówka, Pieńczykówek, Pieńczykowo, Przestrzele,Rajgród, Rybczyzna, Rydzewo, Skrodzkie, Sołki, Stoczek, Tama, Turczyn, Wojdy, Wólka Mała, Wólka Piotrowska, Woźnawieś, Bełda 
 
Gmina Sztabina:
 
Balinka, Budziski,  Chomaszewo, Cisów,  Czarniewo,  Czarny Las,  Dębowo Długie,  Ewy Fiedorowizna,  Grzędy Hruskie,  Huta,  Jagłowo,  Jaminy,  Janówek,  Jasionowo,  Jastrzębna Druga,  Jastrzębna Pierwsza,  Jaziewo,  Kamień,  Karoliny,  Komaszówka,  Kopiec,  Kopytkowo,  Krasnobork,i Krasnybór,  Kryłatka,  Kunicha,  Lebiedzin,  Lipowo,  Mogilnice,  Motułka, Ostrowie, Podcisówek, Polkowo, Ściokła, Sosnowo, Sztabin, Wolne, Wrotki, Żmojdak ,
 
Gmina Grajewo:
 
Białaszewo, Białogrądy Boczki-Świdrowo Brzozowa Brzozowa Wólka Chojnówek Ciemnoszyje Cyprki Danówek Dybła Elżbiecin Flesze Gackie Godlewo Grajewo Grozimy Kacprowo Kapice Konopki Konopki-Kolonie Koszarówka Koty-Rybno Kurejewka Kurejwa Kurki Łamane Grądy Łękowo Lipińskie Łojki Łosewo Mareckie Mierucie Modzele Okół Pieniążki Podlasek Popowo Przechody Ruda Sienickie Sikora Sojczyn Borowy Sojczyn Grądowy Sojczynek Szymany Szymany-Kolonie Toczyłowo Uścianki Wierzbowo Wojewodzin Zaborowo Białobrzegi Biernatki
 
Gmina Augustów:
 
Augustów, Bór,  Chomontowo,  Czarnucha,  Czerkiesy,  Gabowe Grądy,  Gliniski,  Grabowo,  Grabowo-Kolonie,  Jabłońskie,  Janówka,  Jeziorki,  Kolnica,  Komaszówka,  Mazurki,  Mikołajówek,  Netta Druga,  Netta-Folwark,  Netta Pierwsza,  Osowy Grąd,  Ponizie,  Posielanie,  Promiski,  Pruska Mała,  Pruska Wielka,  Rutki Nowe,  Rutki Stare,  Rzepiski,  Świderek,  Topiłówka,  Turówka,  Twardy Róg,  Uściank,i Żarnowo Drugie,  Żarnowo Pierwsze,  Żarnowo Trzecie